Hakkımızda

Firmamız/ Biz kimiz

2012 yılında Adana Yeşilevler bölesinde kurulan firmamıza yıllara içerisinde dahil olan üretim, Pazarlama-satın alma, teknik, muhasebe-finans ekipleri ile kendi ilkelerini oluşturmuştur .Tüketici memnuniyeti odaklı ürün kalitesi ve ekibi ile hizmet kalitesini önemseyen bir kuruluştur. İyi hizmet iyi fiyat.                                                                                                          

Misyonu / Amaçlarımız:

Tavuk, et ve şarküteri merkezli çiftlik market olarak özgün olmak ile beraber, toptan fiyatına perakende satış ile fiyat performans yaratmak. Yani iyi ürünü iyi fiyata satmaktır. Nakit gücünü, ekip ile buluşturup takip ile büyümek. Yap işlet devret ile işe hayatına yeni yatırımcılar katarak üretime ve ülke ekonomisine fayda sağlamak.

Vizyonumuz / Hedeflerimiz

Tüm ve parça et olmak üzere kırmızı et ve şarküteri ürünlerinde insanların gönül rahatlığı ile bütçelerini zorlamadan satın alabilecekleri ürünleri birinci elden alarak veya üreterek, kanun ve dünya standartlarında; istenilen ürünün, istenilen şekilde istenilen zamanda sunup tüketici memnuniyeti sağlamaktır.                                   

Kendi işinin sahibi olmak isteyen veya ek bir gelir sağlamak isteyen veya yatırım yapmak isteyenlerin işyerini (dükkân) açmada da  sorunlar olan; kira/ lokasyon, tadilat/usta, ekipman/verimlilik, sistem/takip, bürokrasi/uygunluk sorunlarına yılların verdiği tecrübe ile optimum çözümler üreterek ayrıca, Pazar kazanmak için katlanılması gereken zaman/maliyet yükünü de sırtlanarak hazır çalışır işyerleri kurmak, işletmek ve devretmektir. 

İsmetpaşa Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Cadesi No:125/A Seyhan ADANA
0322 436 5050
info@ekincitavukculuk.com
www.ekincitavukculuk.com ©
X
GSM