Kayıt Tarihi *
Tarih Seçiniz
Hangi Şube *
Adınız Soyadınız *
E-posta *
Gsm *
Niçin Sordunuz
Mesleğiniz
Notunuz
Seçenek *

Şube Satın Alma Kiralama Talep Formu

Neden Devrediyorsunuz?

 Neden Devrediyorsunuz?

Bizim bir işimizde Yap işlet devrettir.                    

Anahtar teslim işyerleri!                                  

Ceketini al gel.!
Hazır yüksek cirolu çalışan işyerleri;
Ekipmanlar Tam ; Periyodik bakımları yapılmış ürün dolapları, kıyma makinası, doğrama bıçakları, reyon rafları, kliması, jeneratörü, ses sistemi, dijital terazisi, yazar kasası (ökc), kasiyer masa, sandalyesi, hesap makinası, barkotlu ful bilgisayar sistemi ve kamera sistemi...
Hizmetleri; Teknik destek, muhasebe desteği; satış, kar zarar, SKT, sayım ile bürokratik işlem desteği ve satış personeli desteği.
Yani sabah açıldığı andan akşam kapandığı süreye kadar ister kendin çalış, ister personel çalışsın 7/24 kamera ile cep telefonundan veya bilgisayardan işyerini izleyebilir, duya bilir ve anlık satış ve alım hareketlerini takip ve kontrol edebilirsin ve istediğin şekilde alacağın raporlara göre yol haritanı çıkarabilirsin.  

EEE SüPer değil mi? 

Firmamız/ Biz kimiz
2012 yılında Adana Yeşilevler bölesinde kurulan firmamıza yıllara içerisinde dahil olan üretim, Pazarlama-satın alma, teknik, muhasebe-finans ekipleri ile kendi ilkelerini oluşturmuştur .Tüketici memnuniyeti odaklı ürün kalitesi ve ekibi ile hizmet kalitesini önemseyen bir kuruluştur. İyi hizmet iyi fiyat.

Misyonu / Amaçlarımız:
Tavuk, et ve şarküteri merkezli çiftlik market olarak özgün olmak ile beraber, toptan fiyatına perakende satış ile fiyat performans yaratmak. Yani iyi ürünü iyi fiyata satmaktır. Nakit gücünü, ekip ile buluşturup takip ile büyümek. Yap işlet devret ile işe hayatına yeni yatırımcılar katarak üretime ve ülke ekonomisine fayda sağlamak

Vizyonumuz / Hedeflerimiz:
Tüm ve parça et olmak üzere kırmızı et ve şarküteri ürünlerinde insanların gönül rahatlığı ile bütçelerini zorlamadan satın alabilecekleri ürünleri birinci elden alarak veya üreterek, kanun ve dünya standartlarında; istenilen ürünün, istenilen şekilde istenilen zamanda sunup tüketici memnuniyeti sağlamaktır.                     
Kendi işinin sahibi olmak isteyen veya ek bir gelir sağlamak isteyen veya yatırım yapmak isteyenlerin işyerini (dükkân) açmada da  sorunlar olan; kira/ lokasyon, tadilat/usta, ekipman/verimlilik, sistem/takip, bürokrasi/uygunluk sorunlarına yılların verdiği tecrübe ile optimum çözümler üreterek ayrıca, Pazar kazanmak için katlanılması gereken zaman/maliyet yükünü de sırtlanarak hazır çalışır işyerleri kurmak, işletmek ve devretmektir. bulunmak, üretim süresi içinde çevreye karşı her zaman duyarlı olmak.

VİZYON 
Beyaz et sektöründe yenilikleri takip ederek, ürün ve şirket yapısını sürekli iyileştirerek sektörün önde gelen şirketlerinden biri olmak.
Sürdürülebilir kârlılığı sağlamak amacıyla AR-GE ve teknolojimize yatırım yaparak mükemmeliyeti en yüksek düzeye taşımak.

İsmetpaşa Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Cadesi No:125/A Seyhan ADANA
0322 436 5050
info@ekincitavukculuk.com
www.ekincitavukculuk.com ©
X
GSM